Een samenvatting van het boek Concepting van Jan Rijkenberg én het boek Basisboek Crossmedia Concepting van Indira Reynaert en Daphne Dijkerman.
Ik ben derdejaars Media, Informatie & Communicatie student aan de Hogeschool van Amsterdam.
bedrijfseconomie beïnvloedingspsychologie cinematografische elementem contentmanagement digitale media: concept en marketing inleiding marketing marketing media en maatschappij: landschap mediaconcepten theorie 1 medialandschap mediamarketing: online mediapsychologie mediarecht en -ethiek mic ondernemerschap onderzoek & spss onderzoek: pretesting online marketing online media populaire cultuur en media populaire cultuur en media samenvatting 50% recht in de creatieve industrie social media marketing theorie 1 trends in de av sector
Knoowy is een handige site, waar je gemakkelijk tegoed kan opwaarderen. Daardoor kan je snel een samenvatting downloaden.
Handige samenvattingen! Veel te vinden, en samenvattingen kun je deels inkijken.
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!
Makkelijk te gebruiken site met veel informatie. Downloaden ging na betaling erg makkelijk!
Prima. Handig dat je samenvattingen van anderen kan gebruiken die je kunnen helpen bij het leren van een proef.
Het is de moeite waard om via knoowy samenvattingen op te zoeken voor je lesmethoden.
Knoowy is een fijn platform om samenvattingen te verkopen aan andere studenten.
Betrouwbaar. Knoowy heeft mij vaker geholpen bij het leren van tentamens en ook om de uitwerking van portfolio's beter te begrijpen.